Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » CONGRESS INNVESTO / TORUŃ 18 - 19 MAJA
Congress innvesto

Pierwszy kongres poświęcony inwestycją alternatywnym w tym inwestycją w dobra luksusowe odbędzie się 18 - 19 maja w Toruniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaką opcję inwestycyjną wybrać, jakie z nich są najbezpieczniejsze i które naprawdę się opłacają przyjrzyj się bliżej programowi kongresu.

Congress Innvesto  to wydarzenie, na którym spotkasz w jednym miejscu biznesmenów oraz inwestorów ze świata finansów. W trakcie tych dwóch dni poznasz przekrój przez możliwości inwestycyjne m.in inwestycje w nieruchomości, złoto, diamenty, obligacje, dzieła sztuki, inwestowanie społecznościowe, obligacje partycypacyjne oraz inne możliwości pomnażania kapitału.

Specjalnie dla miłośników i kolekcjonerów sztuki prelekcje "Renesans inwestycji w dzieła sztuki?" wygłosi prezes NUMARTE  Sara Kiedroń:

Rok 2017 to kolejne rekordowe liczby na polskim rynku sztuki. Analizując statystyki, można bez wahania stwierdzić, że polski rynek sztuki bardzo dynamicznie się rozwija. Czy ta sytuacja dotyczy wszystkich podmiotów działających na rynku? Na to pytanie staraliśmy się znaleźć odpowiedź przeprowadzając badania statystyczne, ankietowe oraz wywiady z domami aukcyjnymi, galeriami, instytucjami, kolekcjonerami i artystami. O stanie polskiego rynku sztuki, zmianach paradygmatów i perspektywach na przyszłość opowie prezes Numarte – Sara Kiedroń

CONGRESS INNVESTO

Toruń 18-19 maja

Hotel Bulwar**** / bilety dostępne na stronie kongresu

 

fot. materiały prasowe

 

 

INNI CZYTALI RÓWNIEŻ