Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » Dom Towarowy Braci Jabłonowskich, W-wa /TARGI PLAKATU 2017
B1 internet

8 godzin

4 piętra

150 artystów

Tyle trzeba, by zamienić zabytkowe wnętrza warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w mekkę miłośników polskiej grafiki, plakatu i ilustracji!

Targi Plakatu, które w niedzielę 3 grudnia 2017 odbędą się po raz piąty, to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego będzie można zaopatrzyć się w unikalne, drukowane w niskich nakładach prezenty dla najbliższych i cieszące oko ozdoby do powieszenia w domu. Wszystkie tworzone z sercem, przez uzdolnionych wystawców z całej Polski, których będzie można poznać osobiście. Czekają na Was niespotykane nigdzie indziej perełki polskiego dizajnu. Oczywiście z autografem! Listę wystawców znajdziecie tu: http://targiplakatu.pl/wystawcy/.

Dlatego już dziś ćwiczcie biceps, bo od noszenia tub z plakatami możecie nabawić się zakwasów! Organizatorzy i partnerzy wydarzenia nie próżnują. Cztery przestronne piętra Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zapełnią najzdolniejsi twórcy plakatów i ilustracji wielkoformatowych.
Honorowy Patron wydarzenia - Andrzej Pągowski, oprócz swojego stoiska z kultowymi już plakatami, będzie promował swoją nową książkę - tym razem spisany wraz z Dorotą Wellman wywiad-rzekę, pod tajemniczym tytułem “Być jak Pągowski” (Wydawnictwo AGORA). Szykujemy dla was także showroom technologiczny, w którym obejrzycie i przetestujecie najnowsze urządzenia marki ASUS oraz Wacom, niezbędne do profesjonalnego tworzenia grafiki w studiu lub domowym zaciszu. Porady ekspertów gwarantowane.

Co jeszcze? Strefa chill out, a w niej płynne uciechy od marki Prażurb i ON Lemon!

Targi polecają się w niedzielę 3 grudnia w godzinach 11:00-19:00, znajdziecie nas w pięknym budynku przy ulicy Brackiej 25. Wstęp: 2 zł

Chcecie więcej? Nie ma sprawy! Już dziś możemy zdradzić, że to nie koniec atrakcji! Spodziewajcie się konkursów z cennymi nagrodami, przybicia piątki z Andrzejem Pągowskim i naszymi gośćmi specjalnymi oraz arcy ciekawych wykładów o plakacie i jego kolekcjonerach. Więcej szczegółów już tuż tuż, a tymczasem rozbijajcie skarbonki i odwiedźcie http://targiplakatu.pl oraz ich wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/event/1964772477134053

 

 

OTWARCIE: 3.12.2017, godz. 11.00 - 19.00
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Warszawa

 

fot. materiały prasowe.
 

INNI CZYTALI RÓWNIEŻ